Kwaterunek 2019
FAQ-LINK
Pytania i odpowiedzi
Language:
Akcja kwaterunkowa :
Strona główna
Informacje
Mapa akademików
Najczęstsze pytania
Zaloguj się
Kontakt
[LINK] Pomoc do tej zakładki
Wyniki Akcji Kwaterunkowej Nowo Przyjęci PL
Stworzono 2019-08-02 przez Michał Budzik
Cześć #Imie #Imie2 #Nazwisko!
W systemie kwaterunkowym pojawiły się już wyniki akcji kwaterunkowej! Proszę wejść w swój wniosek i sprawdzić jego status.
Możliwe statusy:
ZAAKCEPTOWANY - otrzymałeś miejsce w Domu Studenckim, gratulacje!
  
ODRZUCONY Z POWODU NIEKOMPLETNOŚCI DOKUMENTÓW - nie otrzymałeś miejsca, ale możesz do 6 sierpnia włącznie złożyć odwołanie przez System Kwaterunkowy
   
ODRZUCONY - nie otrzymałeś miejsca, nie masz możliwości złożenia odwołania. Powód? To pewnie nie była Akcja Kwaterunkowa dedykowana dla Ciebie - skontaktuj się ze swoją komisją i zapytaj, kiedy możesz ubiegać się o miejsce.
Osoby ze statusem "Zaakceptowany" (łącznie z tymi, których odwołanie zostanie przyjęte) mogą do 7 sierpnia włącznie składać preferencje składu pokoju. Wszystko robimy przez system kwaterunkowy.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o skontaktowanie się ze swoją Wydziałową Komisją Kwaterunkową poprzez zakładkę "Kontakt".
Ze studenckim pozdrowieniem
Komisja Kwaterunkowa
Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej

Cześć Przyszły Studencie!

W systemie kwaterunkowym pojawiły się już wyniki akcji kwaterunkowej! Proszę wejść w swój wniosek i sprawdzić jego status.

Możliwe statusy:

ZAAKCEPTOWANY - otrzymałeś miejsce w Domu Studenckim, gratulacje!

ODRZUCONY Z POWODU NIEKOMPLETNOŚCI DOKUMENTÓW - nie otrzymałeś miejsca, ale możesz do 6 sierpnia włącznie złożyć odwołanie przez System Kwaterunkowy

ODRZUCONY - nie otrzymałeś miejsca, nie masz możliwości złożenia odwołania. Powód? To pewnie nie była Akcja Kwaterunkowa dedykowana dla Ciebie - skontaktuj się ze swoją komisją i zapytaj, kiedy możesz ubiegać się o miejsce.

 

Osoby ze statusem "Zaakceptowany" (łącznie z tymi, których odwołanie zostanie przyjęte) mogą do 8 sierpnia włącznie składać preferencje składu pokoju. Wszystko robimy przez system kwaterunkowy.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o skontaktowanie się ze swoją Wydziałową Komisją Kwaterunkową poprzez zakładkę Kontakt.


Ze studenckim pozdrowieniem
Komisja Kwaterunkowa
Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej

 

quality work by Krzysztof B.Baczewski, Administrator , Powered by eWniosek