Kwaterunek 2019
FAQ-LINK
Pytania i odpowiedzi
Language:
Akcja kwaterunkowa :
Strona główna
Informacje
Mapa akademików
Najczęstsze pytania
Zaloguj się
Kontakt
[LINK] Pomoc do tej zakładki
Podanie o uwzględnienie szczególnych okoliczności
Stworzono 2019-04-27 przez Michał Budzik

Ruszyła Akcja Kwaterunkowa na następny rok akademicki!

W dniach 15-26 kwietnia masz możliwość złożenia wniosku wraz z podaniem o uwzględnienie szczególnych okoliczności.

 

Co daje takie podanie?

Pozytywnie rozpatrzone zwalnia z obowiązku dołączania załączników- decyzji stypendialnej bądź zaświadczenia o zameldowaniu.

Uwaga! Podanie o szczególne okoliczności nie gwarantuje otrzymania pokoju jednoosobowego i pokoju o określonym standardzie, a jedynie otrzymanie miejsca w akademiku poza kolejnością! Nie należy pisać podania z prośbą o przyznanie konkretnego pokoju!

 

Kto może złożyć podanie o uwzględnienie szczególnych okoliczności?

- Osoby działające na rzecz społeczności akademickiej: WRS, RM, Koła Naukowe, inni aktywni studenci,

- Osoby niepełnosprawne.

 

Jak aplikować o szczególne okoliczności?

Przy składaniu wniosku należy zaznaczyć:

„Dołączam podanie o uwzględnienie szczególnych okoliczności jako:”

oraz wybrać jedną z opcji z rozwijanej listy. Po wybraniu powodu składania podania pojawi się pole przeznaczone na treść podania.

 

Podania i załączniki

 

 *WRS- dla członków Wydziałowych Rad Samorządu wystarczy tylko podanie w systemie. Podanie to następnie opiniuje Przewodniczący WRS (także przez system). Nie jest konieczny dokument potwierdzający działalność, jednak system uniemożliwia złożenie wniosku bez załącznika- należy wgrać pusty załącznik.

 

 *inni aktywni studenci- niezbędne jest podanie w systemie wraz z załączoną opinią szefa jednostki, np. członek koła naukowego podczas składania wniosku oprócz podania w systemie wgrywa załącznik z opinią prezesa koła naukowego, członek RM jako załącznik wgrywa opinie Przewodniczącego RM swojego akademika.

 

 *osoby niepełnosprawne- studenci wgrywają orzeczenie o niepełnosprawności bądź dokument równoważny.

 

 Ważne! Podania z załączonym zaświadczeniem od lekarza o stanie zdrowia nie będące orzeczeniem o niepełnosprawności bądź dokumentem równoważnym, nie będą rozpatrywane.

 

Aby złożyć wniosek ze szczególnymi okolicznościami, w miejsce załącznika potwierdzającego odległość wgrywamy dowolny pusty plik (np txt, pdf, jpg).


Złożyłem/am wniosek i co dalej?

Czekaj na decyzję! Pozytywnie rozpatrzone wnioski o uwzględnienie szczególnych okoliczności zmienią status na ACCEPTED do 30 kwietnia. Listy z decyzjami zostaną również wywieszone przed dziekanatem. Listy studentów ubiegających się o uwzględnienie Szczególnych Okoliczności związanych z działalności na rzecz społeczności akademickiej pojawią się na stronie głównej kwaterunku.

Poprzednie wersje aktualności
quality work by Krzysztof B.Baczewski, Administrator , Powered by eWniosek