Kwaterunek 2019
logo
FAQ-LINK
Pytania i odpowiedzi
Language:
Akcja kwaterunkowa :
Strona główna
Informacje
Mapa akademików
Harmonogram
Zaloguj się
Kontakt
[LINK] Pomoc do tej zakładki
Stworzono 2019-06-19 01:16:02 przez Michał Budzik

Drogi Studencie,

Nie masz miejsca w akademiku? Weź udział w akcji kwaterunkowej!!! 
Poniżej znajdziesz informacje o poszczególnych akcjach kwaterunkowcyh. Każda akcja jest przeznaczona dla wybranej grupy osób. Pamiętaj, że daty mogą ulec zmianie!

Akcja kwaterunkowa Termin składania wniosków 
w systemie
Wymiany bilaterlane 5 - 25 czerwca
Erasmus+ 11 - 31 lipca
Nowo Przyjęci PL 11 - 31 lipca
Mieszkańcy DS (obecnie mieszkający) 22 lipca - 5 sierpnia
Filia w Płocku 22 lipca - 16 wrzesień
Kursanci SJO i OJA

30 lipca - 12 wrzesień

Nowo Przyjęci Cudzoziemcy 1 - 31 sierpnia
Kandydaci na studia II i III stopnia 4 - 12 wrzesień
Akcja uzupełniająca 17 - 23 wrzesień
Elektroniczny Bank Miejsc 7 - 11 października

W razie problemów proszę o wiadomość na adres kkw@samorzad.pw.edu.pl

 

****************************************************************************************

Dear Student,

Do not have a place in a dormitory? Take part in the accommodation process!!!
Below you will find information about individual accommodation units. Each of accommodation process is for a selected group of people. Remember, terms can be changed!

Accommodation Process Terms for submitting 
the application
Bilateral Exchange Students  5 - 25 June
Erasmus+ 11 - 31 July
New Students (Poland) 11 - 31 July
Dorm Residents 22 July - 5 August
Płock Branch 22 July - 16 September
SJO and OJA participant 30 July - 12 September        
New International Students 1 - 31 August
Candidates for II and III degree studies 4 - 12 September
Complementary Accommodation Process 17 - 23 September
Online Bankof Places 7 - 11 October

In case of problems, please send a message to kkw@samorzad.pw.edu.pl

Stworzono 2019-04-30 23:02:51 przez Michał Budzik

W przypadku problemów z hasłem lub zmianą danych w systemie

Kontakt do administratorów strony:
kwaterunek@samorzad.pw.edu.pl

**************************************************************************

In case of problems with a password or change of data in the system

Contact to the site administrators:
kwaterunek@samorzad.pw.edu.pl


Stworzono 2019-02-26 17:06:28 przez Michał Budzik

ENGLISH VERSION BELOW

*******************************************************************************

Cześć!

Wybierz właściwą akcję kwaterunkową za pomocą menu rozwijanego w prawym górnym rogu. Wszystkie informacje, których potrzebujesz, pojawią się w zakładkach po prawej stronie oraz w aktualnościach na stronie głównej. Poniższy przewodnik pomoże Ci znaleźć właściwą akcję.

Czy jesteś studentem studiów 1. lub 2. stopnia?
TAK NIE
Czy masz polskie obywatelstwo? Czy jesteś doktorantem?
TAK NIE TAK NIE

Wybierz akcję
obecni studenci
(kwiecień) 

Wybierz akcję
obecni studenci - cudzoziemcy 
(kwiecień)
 

Wybierz akcję
doktoranci
(kwiecień)
 

Czy zamierzasz rozpocząć 
studia na PW?
  TAK NIE

Akcje dla 
nowo przyjętych na studia I stopnia (lipiec)
lub 
kandydatów na studia II lub III stopnia (wrzesień)

Dowiedz się więcej
Banku Miejsc 

*************************************************************************************

Welcome!

Choose accommodation process on the right top corner of this webpage. The most important files are on the right side of webpage.

To choose appropriate process take a look at the table:

Are you student at WUT now?
YES NO
Are you an undergraduate or a postgraduate student? How long are you going to study?
YES NO Full time 1 or 2 semester

Choose process:
current international students 
(April)

Choose process:
PhD
(April)

Choose process:
new international students 
(~August)

Are you an erasmus student?
  YES NO

Choose process:
Erasmus students 
(~July)

Choose process:
Bilateral exchange students 
(~
June)
Osoby, których podania o Szczególne Okoliczności - aktywność na rzecz społeczności akademickiej rozpatrzono pozytywnie
Arch.: Monika Kozieł
Arch.: Maria Napieralska
Arch.: Alicja Rudnicka
Arch.: Mikołaj Wyrostek
Chem.: Justyna Barcińska
Chem.: Mateusz Chudziński
Chem.: Julia Cieślicka
Chem.: Kornelia Domiter
Chem.: Maciej Ejsmont
Chem.: Magdalena Gąsiorek
Chem.: Anna Gerlach
Chem.: Alicja Głaszczka
Chem.: Martyna Głusiec
Chem.: Jakub Janiak
Chem.: Justyna Jaroszuk
Chem.: Magdalena Kaźmierczak
Chem.: Paweł Kiepas
Chem.: Krzysztof Kolankowski
Chem.: Michalina Kołaczyńska
Chem.: Wioleta Krasnodębska
Chem.: Monika Maciątek
Chem.: Jakub Misiukiewicz
Chem.: Mateusz Młynek
Chem.: Aleksandra Murawska
Chem.: Paulina Musolf
Chem.: Maria Ogrodowska
Chem.: Marcin Piekarczyk
Chem.: Jakub Sikora
Chem.: Kinga Szadura
Chem.: Konrad Uściło
Chem.: Mikołaj Weber
EiTI: Kacper Banasik
EiTI: Daria Bronik
EiTI: Jakub Ciborowski
EiTI: Krzysztof Dygnarowicz
EiTI: Karolina Galant
EiTI: Piotr Harakop
EiTI: Bartłomiej Kamiński
EiTI: Joanna Kiesiak
EiTI: Julia Kłos
EiTI: Adrianna Łukaszuk
EiTI: Konrad Owsikowski
EiTI: Karol Pelc
EiTI: Jakub Sikora
EiTI: Michał Siwoszek
EiTI: Wojciech Sobczak
EiTI: Izabela Sobieska
EiTI: Filip Wasilewski
EiTI: Dawid Zakrzewski
EiTI: Arleta Zarębska
Elektr.: Łukasz Baran
Elektr.: Marcin Błaszczyk
Elektr.: Artur Braksator
Elektr.: Agnieszka Breśka
Elektr.: Bartłomiej Bursa
Elektr.: Michał Czerniecki
Elektr.: Paweł Czerniecki
Elektr.: Łukasz Domański
Elektr.: Konrad Freundlich
Elektr.: Karolina Gałczyńska
Elektr.: Łukasz Gierczak
Elektr.: Sylwester Kazub
Elektr.: Dominika Kozakiewicz
Elektr.: Mikołaj Krause
Elektr.: Izabela Krupińska
Elektr.: Jakub Kutyła
Elektr.: Paweł Leszczyński
Elektr.: Jakub Łuć
Elektr.: Karol Magier
Elektr.: Michał Mazurkiewicz
Elektr.: Paweł Osiński
Elektr.: Kamil Piłka
Elektr.: Damian Prochenka
Elektr.: Zuzanna Przymierska
Elektr.: Michalina Purgat
Elektr.: Paweł Rękas
Elektr.: Szymon Rojek
Elektr.: Radosław Rutkowski
Elektr.: Dominik Suligowski
Elektr.: Bartosz Sulima
Elektr.: Maciej Szymański
Elektr.: Seweryn Trebik
Elektr.: Grzegorz Węgrzyk
Elektr.: Piotr Winiarski
Elektr.: Lesław Wypych
Elektr.: Milena Zaręba
Fiz.: Aleksandra Bedełek
Fiz.: Monika Biniek
Fiz.: Jan Haryszyn
Fiz.: Przemysław Kaim
Fiz.: Katarzyna Kozyra
Fiz.: Adam Olesiński
Fiz.: Kamil Rozicki
Fiz.: Wioleta Rzęsa
Fiz.: Michał Śliwiński
Fiz.: Jakub Wójcicki
GiK: Rafał Białasek
GiK: Kamil Choromański
GiK: Krzysztof Dulęba
GiK: Izabela Fijałkowska
GiK: Alicja Konkol
GiK: Bartłomiej Kowalski
GiK: Jakub Łobodecki
GiK: Barbara Miączyńska
GiK: Maciej Miliszewski
GiK: Tymek Murzański
GiK: Marcin Orzechowski
GiK: Marcin Pietroń
GiK: Maria Anna Pożoga
GiK: Michał Staruch
GiK: Tymoteusz Wysocki
GiK: Paulina Zielińska
IBHiIŚ: Marianna Białek
IBHiIŚ: Artur Kalinowski
IBHiIŚ: Łukasz Kierlanczyk
IBHiIŚ: Bartosz Kubicki
IBHiIŚ: Jakub Maliszewski
IBHiIŚ: Gabriela Miąskiewicz
IBHiIŚ: Klaudia Ochojska
IChiP: Paweł Antkowiak
IChiP: Kamila Bańkoska
IChiP: Michał Bień
IChiP: Wojciech Bień
IChiP: Robert Bitner
IChiP: Zuzanna Dobrochłop
IChiP: Ewelina Gadomska
IChiP: Krystian Jędrzejczak
IChiP: Maciej Kilarski
IChiP: Aleksandra Krupińska
IChiP: Radosław Krzosa
IChiP: Dominika Kwarta
IChiP: Radosław Lewandowski
IChiP: Aleksandra Michalak
IChiP: Hanna Nurczyńska
IChiP: Rafał Pakuła
IChiP: Rafał Pater
IChiP: Agata Piros
IChiP: Igor Półgrabski
IChiP: Natalia Rendaszek
IChiP: Dagmara Tarapata
IChiP: Jarosław Wilkowiecki
IMat: Seweryn Grabowiecki
IMat: Dominik Grzęda
IMat: Weronika Kansy
IMat: Emilia Kobak
IMat: Anna Łabęda
IMat: Izabela Maciejewska
IMat: Agnieszka Mitruś
IMat: Bartosz Nędza
IMat: Bartosz Orłowski
IMat: Natalia Padykuła
IMat: Anna Ronkiewicz
IMat: Zuzanna Uliasz
Mechatr.: Natalia Bernardelli
Mechatr.: Michał Foltys
Mechatr.: Krzysztof Gawin
Mechatr.: Przemysław Grenda
Mechatr.: Magdalena Kotynia
Mechatr.: Julia Krefft
Mechatr.: Maciej Marcinkiewicz
Mechatr.: Aleksandra Martynowicz
Mechatr.: Katarzyna Matys
Mechatr.: Michał Nurek
Mechatr.: Michał Radomski
Mechatr.: Grzegorz Relidziński
Mechatr.: Mikołaj Rokicki
Mechatr.: Konstanty Sajnaga
Mechatr.: Jakub Sękulski
Mechatr.: Sergiusz Staszczyk
Mechatr.: Adrian Stolarski
Mechatr.: Piotr Stolarski
Mechatr.: Kamila Szymańska
Mechatr.: Dorota Zielińska
MEiL: Oskar Bieńko
MEiL: Urszula Dancewicz
MEiL: Maksymilian Gawin
MEiL: Karolina Gęca
MEiL: Maria Janczylik
MEiL: Jakub Jernaś
MEiL: Jakub Jonakowski
MEiL: Aleksandra Kaczuba
MEiL: Barbara Kominek
MEiL: Iga Kowalik
MEiL: Paweł Litman
MEiL: Natalia Mazurkiewicz
MEiL: Michał Modzelewski
MEiL: Manh Tung Nguyen
MEiL: Kamil Niedźwiedź
MEiL: Katarzyna Polak
MEiL: Mateusz Przerwa
MEiL: Michał Radziwonowicz
MEiL: Krzysztof Szwed
MEiL: Jędrzej Śmigielski
MEiL: Bartosz Załęcki
MEiL: Michał Zyguła
MiNI: Anna Antoszewska
MiNI: Hubert Grochowski
MiNI: Adam Kowalczyk
MiNI: Adam Królikowski
MiNI: Michał Kucki
MiNI: Władysław Olejnik
MiNI: Paulina Przybyłek
MiNI: Klaudia Pyrsz
MiNI: Bartłomiej Rajkowski
MiNI: Renata Rólkiewicz
MiNI: Lidia Sługocka
MiNI: Kamil Wołos
MiNI: Mateusz Wójcik
SiMR: Krzysztof Bienias
SiMR: Maciej Cichocki
SiMR: Dominika Danielczyk
SiMR: Filip Derba
SiMR: Jakub Florczyk
SiMR: Bartosz Golisz
SiMR: Karolina Grabska
SiMR: Kamil Gruszka
SiMR: Karol Kaliński
SiMR: Konrad Klimowicz
SiMR: Grzegorz Klocek
SiMR: Agnieszka Kopania
SiMR: Wojciech Margol
SiMR: Mikołaj Mazur
SiMR: Zuzanna Narkiewicz
SiMR: Zbigniew Reroń
SiMR: Jolanta Rydzewska
SiMR: Jan Sławek
SiMR: Maciek Trawicki
SiMR: Tomasz Warszawin
SiMR: Izabela Wojciechowska
WAiNS: Agnieszka Dominika Duda
WAiNS: Aleksandra Halicka
WAiNS: Małgorzata Lis
WAiNS: Aleksandra Olszewska
WAiNS: Jacek Szejna
WAiNS: Justyna Wróblewska
WIL: Mateusz Cichocki
WIL: Magdalena Dąbrowska
WIL: Mateusz Jarosiński
WIL: Izabela Jarzembowska
WIL: Mikołaj Nazarczuk
WIL: Bartosz Orzech
WIL: Mateusz Przybysiak-Przybyszewski
WIL: Weronika Rybińska
WIL: Karolina Wawrzyniak
WIP: Karolina Andrzejewska
WIP: Daria Brun
WIP: Jarosław Gabrysiak
WIP: Karolina Gerej
WIP: Milena Gryglak
WIP: Patrycja Harasimowicz
WIP: Przemysław Jackowski
WIP: Jędrzej Kapciak
WIP: Wioleta Niedźwiedź
WIP: Anna Paskudzka
WIP: Mateusz Sobczyk
WIP: Izabela Suplewska
WT: Michał Budzik
WT: Magdalena Burczyńska
WT: Wiktoria Ertman
WT: Oliwier Grochal
WT: Miłosz Jachacy
WT: Weronika Jędrzejczyk
WT: Piotr Kucharski
WT: Karolina Matyjaszczyk
WT: Aleksandra Padykuła
WT: Sebastian Piwko
WT: Tomasz Szabrański
WZ: Piotr Bojanowicz
WZ: Łukasz Gala
WZ: Sylwia Kowalska
WZ: Magdalena Marchewa
WZ: Krystian Papierowski
WZ: Adrianna Pękacka
WZ: Paulina Radomska
WZ: Emilia Rzentała
WZ: Natalia Sadownik
WZ: Dawid Siergiej
WZ: Natalia Szczygieł
WZ: Agata Trynkos
WZ: Zuzanna Zgolak
quality work by Krzysztof B.Baczewski, Administrator , Powered by eWniosek